Filtrovat

SK Libuš - výročí 100 let založení - Starší žáci

• informace

Mužstvo žáků je sestaveno z ročníku 2008 a 2009.
Bohužel v loňské sezóně ročník 2008 sestoupil z nejvyšší pražské soutěže – přeboru. Výsledky nebyly dobré a kluky přestával bavit fotbal a někteří i skončili.

V letošní sezóně se mužstvo stabilizovalo a podzim odehrálo výsledkově i herně dobře. Přišli i noví hráči a kluky zase baví fotbal.
Na jaře se nám sice tolik výsledkově nedaří, když dva hráči odešli do vyšší soutěže a další tři se zranili v zimní přípravě, ale mužstvo je dobré, tak věřím, že jsou hráči pro budoucnost Libuše perspektivní.

Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště  Výsledek
 14.01.2023  SO  14:45  SK Union Strašnice  SK Libuš  Strašnice – UMT 8:2 (3:1)
 21.01.2023  SO  14:45  JM Chodov  SK Libuš  Strašnice – UMT 0:0
 29.01.2023  NE  09:30  Spartak Hrdlořezy  SK Libuš  Strašnice – UMT 0:8 (0:2)
 18.02.2023  SO  14:45  TJ Spartak Čelákovice  SK Libuš  Strašnice – UMT 2:2 (0:1)
 25.02.2023  SO  14:45  SK Hostivař  SK Libuš  Strašnice – UMT 3:0 (1:0)
 05.03.2023  NE  14:45  ČAFC Praha  SK Libuš  Strašnice – UMT 2:0 (1:0)

ČAFC - Libuš 2:0 (1:0) - 05.03.2023 - Starší žáci

• informace
  • zápasy
  • zimní liga

ČAFC Praha – SK Libuš   2:0 (1:0)

Zimní turnaj Strašnice

Hráno:       05.03.2023 14:45, 2× 35 min.
Hřiště:       Strašnice – UMT
Sestava:    Seman – Pospíšil, Přibyl, Ötwös D., Mazaný, Javůrek, Staněk A., Vyskočil, Trkal, Tomáš Vu
   (25' Svoboda), Opalko (4' Staněk S.)
Branky:     8' 1:0 (p.k.), 45' 2:0

Poslední zápas turnaje nám nevyšel, bez pomoci tři hráčů ročníku 2010 by jsme se ani nesešli. Zápas nezačal pro nás dobře, hned ve čtvrté minutě Saša běžel na branku soupeře a v souboji upadl tak nešťastně, že už nemohl pokračovat ve hře.
Soupeř nás dostal pod tlak a z pokutového kopu se dostal do vedení. My jsme se snažili, ale naše akce končily u pokutového území domácích. Měli jsme i několik rohů, ale v zakončení jsme nebyli dobří. V 25. minutě se zranil Tomáš ve stejném souboji jako Saša, upadl a nemohl pokračovat ve hře.

Ve 2. poločase jsme neměli už sílu na zvrat a naším nejlepším hráčem byl brankář Ondra, který nás zachránil před větší porážkou.
Večer po zápase přišla zpráva, že oba dva hráči mají zlomené ruce a budou nám chybět delší dobu. Přejeme brzké uzdravení.

Příprava se příliš nevydařila, někteří hráči jsou zraněni a jiní odešli do vyšších pater fotbalových soutěží, proto nevím jestli na jaře budeme mít výkonnost abychom soutěž zachránili.

Hostivař - Libuš 3:0 (1:0) - 25.02.2023 - Starší žáci

• informace
  • zápasy

SK Hostivař – SK Libuš   3:0 (1:0)

Hráno:       25.02.2023 14:45, 2× 35 min.
Sestava:    Seman – Pospíšil, Ötwös D., Přibyl, Mazaný, Tomáš Vu, Holub, Ötwös M., Makara,
   Javůrek, Opalko
Střídali:    Melnychuk, Svoboda, Tony Nguyen
Branky:     20' 1:0, 42' 2:0, 58' 3:0

Zápas s známým soupeřem jsme začali výborně a měli několik dobrých příležitostí, ale brankář soupeře vše pochytal. Potom se hra vyrovnala a Hostivař svoji šanci proměnila a byla až do konce poločasu lepším týmem.

Ve 2. poločase jsme zahráli dobře, ale nebyli jsme schopní dát branku. Hostivař byla v zakončení lepší a zaslouženě vyhrála.
Dnes se potvrdilo, že pokud nemáme v sestavě Kristiána, nejsme schopni dát branku.

Děkuji hráčům za snaživý výkon a rodičům za podporu.